Ohlédnutí za koncerty

Zde si můžete přečíst naše zážitky a dojmy z koncertů

logo

Konečně můžeme hrát!

4. 6. 2021 Vernisáž v Blatském muzeu v Soběslavi a 5. 6. 2021 Festival Folkaliště

Nemohli jsme se dočkat, až si budeme moct zase zahrát před lidmi a konečně to přišlo. Bylo to něco úžasného po tak dlouhé době. Jako úplně první hraní v tomto roce jsme měli tu čest hrát v Soběslavi na vernisáži. Korona nám to trochu zkomplikovala, takže jsme neměli Martina, ale to nás neodradilo. Krásné prostředí muzea a příjemná společnost nás naladili na druhý den. V sobotu jsme vyrazili na festival Folkaliště, bylo to tam jak v jiném světě. Nádherná atmosféra, všichni měli zvýšenou hladinu adrenalinu, že už je to konečně tady a může se hrát. Zahrálo zde nespočet kapel a my jsme vděční, že jsme mohli být mezi nimi. Takže víkend byl krásný a těšíme se na další!

19. 9. 2020 „Stodola U Majdy“ v Číměři

V pátek jsme navštívili další príma hospůdku – Soukromý klub Stodola u Majdy v obci Potočná u Číměře. Pan majitel sem pozval Petru Šany Šanclovou, Roháče nebo třeba Devítku, takže je jasné, že kapelu Flow Track nemohl vynechat. Zahráli jsme i několik zbrusu nových písní, na jejichž aranžích usilovně pracujeme, abyste si je na podzim mohli poslechnout.

Hraní ve Zvláštní škole 5. 9. 2020

Kam jinam se na začátek školního roku v záři vydat, než do školy! A tak jsme hráli ve stylové hospůdce Zvláštní škola v obci Vydří u Jindřichova Hradce za neustálé vůně grilovaného masíčka a sladkých tónů burčáku. Tohle místo určitě stojí za návštěvu, příští rok se sem zase vypravíme…

Závěr prázdnin na veselských pískovnách 28. 8.

Kapela Flow Track se v páteční večer rozloučila s prázdninami na pískovnách ve Veselí nad Lužnicí. Počasí nám přálo, po pilném zkoušení jsme poprvé předvedli několik nově zaranžovaných písní, včetně trojhlasně zpívaných, které v publiku vyvolaly velmi pozitivní reakce. Hlavní ale je, že se na pódiu cítíme jako doma, že se každým koncertem více tmelíme dohromady a že se nám (se vší skromností) daří přenášet radost z hraní na naše posluchače.

Hraní na Hokejce 14. 8.

V pátek kapela zamířila do „domácího“ prostředí – na veselskou Hokejku, kde náš baskytarista umí nejen naladit strunu, ale také naladit hosty správně načepovaným pivem. Celá sestava pak zahrála na notu všem divákům tak působivě, že se do Veselí neodvážila přijít ani žádná bouřka (a že jich bylo v okolí hned několik). Opět jsme nezapomněli vyzkoušet „naostro“ několik nových písní, jejichž aranž zazní už i na veselských pískovnách na konci prázdnin!

12. 8. Nádvoří Muzea fotografie

Středeční večer obsadila naše kapela jindřichohradecké nádvoří Muzea fotografie, které se pyšní vynikající akustikou. Zde nejprve vystoupil Pavel Jarčevský sólově, pak se další členové kapely přidávali postupně až do plné sestavy. Byl to mimořádný zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat – nádherné prostředí, skvělá nálada, krásné počasí, super zvukař, perfektní diváci. A nejkrásnější na tom je, že takovým hraním se plní sny…

Ohlédnutí za 6. srpnem – Veselské pískovny

Přestože je parné léto a někteří jsou na dovolené, část kapely doprovázela ve čtvrtek Pavla Jarčevského na jeho písničkářském recitálu na Veselských pískovnách. Desítky posluchačů zažily nejen některé sólové písně Pavla, ale také část repertoáru kapely Flow Track a dokonce i novinky, které jsme zkoušeli poprvé přímo na pódiu. Za zmínku stojí i lehce poupravená píseň Appage Satanas, ve které Martin po mnoha letech oprášil saxofon. A že to znělo skvěle, to je vám asi všem jasné.

Mnich 2020 – 24. 7. 2020

Flow Track se na festival Fotbal&Country moc těšil. Byl to třetí koncert v nové sestavě. Sešli jsme se na místě a začalo zvučení, které proběhlo během chvilky. Blížil se čas hraní, který (jak jsme poté zjistili) byl trochu zmatený, takže jsme začali hrát trochu dříve než bylo napsáno. Zazněly první tóny a začal foukat dost silný vítr a vypadalo to, že začne brzy pršet. Naštěstí jsme vše naší muzikou (samozřejmě) zahnali. Po 40 minutách hraní jsme oznámili, že zahrajeme poslední písničku, v tom přiběhl pořadatel s tím, jestli můžeme ještě hrát a my na to, že už toho víc neumíme 😂. No co si budeme povídat, po třech zkouškách, které jsme měli, je dobrých těch 11 písní, co jsme se naučili. No nic. Ještěže máme Pavla… vezme to do své režie. Až na to, že Lence a Karlovi se z pódia nechtělo, takže zůstali také a některé písně měly premiéru bez zkoušky a my (ti co zůstali na pódiu, i ti co šli poslouchat) jsme si to parádně užili. Doufáme, že se do Mnichu ještě někdy podíváme, protože po tomto zážitku se určitě rádi vrátíme…